Cliffrock Castle - Werken op een kasteel in Schotland

Door: Rombouts, Josephine

Thumb 1 Thumb 2

  • ISBN: 9789021414683
  • Uitgever: Querido
  • Taal: Nederlands
  • Categorie:
  • Details: 2018, paperback, goed exemplaar
  • Extra informatie: Downton Abbey in de eenentwintigste eeuw: het verhaal van een droombaan op een kasteel in Schotland Als de Nederlandse Josephine Rombouts met haar gezin aan de Schotse westkust gaat wonen, grijpt ze de kans om housekeeper op het plaatselijke kasteel te worden met beide handen aan. Zonder enige kennis van huishouding of de Britse elite probeert ze zich staande te houden in haar nieuwe omgeving, waar ze te maken krijgt met Engelse landeigenaren, Franse koks, Schotse onafhankelijkheid, dakdekkers, spoken, etiquette en tradities. Met humor en scherpe observaties beschrijft Rombouts een microcultuur waarvan het bijna onvoorstelbaar is dat die tegenwoordig nog bestaat. Tafeldekken met een meetlat, de strenge regels voor het dragen van tweed – ze verbaast zich vaak, maar leert snel. De verlaten, ruige natuur van Schotland vormt het fraaie decor van haar belevenissen.
  • € 7.00

Verzendkosten: € 4.35

Voorraad: 1

Winkelwagen 0

Voorlezen voor peuters en kleuters

Op 30 november wordt er om 11:00 voorgelezen uit "Het grappigste sinterklaasboekje ter wereld" door de voorleespieten Marga en Thea. Toegang is gratis, reserveren hoeft niet.


2025-11-30

Kennismaking Ann d'r winkel

Kom op 14 december langs tussen 11:00 en 17:00 om onder het genot van een gratis glühwein of warme appelsap kennis te maken met de winkel.

2025-12-14

Nieuwsbrief