How to Use Yoga : A Step By Step Guide to the Iyengar Method of Yoga, for Relaxation, Health and well-being

Door: Mehta, Mira


  • ISBN: 9781859670187
  • Uitgever: Lorenz
  • Taal: Engels
  • Categorie: studieboeken
  • Details: 1998, hardcover with dust jacket, good copy
  • Extra informatie: A practical yoga course, with step-by-step photographic guidance, written by one of the leading exponents of the Iyengar method of yoga. The book also includes a section on postures helpful for common problems, such as headaches, stiffness, pain in the shoulders and backache.
  • € 7.30

Verzendkosten: € 5.50

Voorraad: 1

Winkelwagen 0

Voorlezen voor peuters en kleuters

Zondag 22 februari wordt er om 11:00 voorgelezen voor peuters en kleuters uit het prentenboek 'Alle pinguïns op een kluitje'.

"Elke avond voor het slapengaan houden de pinguïns elkaar warm, door dicht op een kluitje te gaan staan. Maar op een dag, als de pinguïns ’s ochtends wakker worden... zitten ze vast! Het hele kluitje is samengevroren, als een gigantische pinguïnijspop!

Alle pinguïns op een kluitje is een betoverend en liefdevol pinguïnavontuur. Op karaktervolle wijze tot leven gebracht door de illustraties van Sarah Warburton."

Reserveren is niet nodig en de toegang is gratis. Tot Zondag!


2026-02-22

Nieuwsbrief