Zwart als Ebbenhout (Lumikki Andersson #3)

Door: Simukka, Salla

Thumb 1 Thumb 2

  • ISBN: 9789044821451
  • Uitgever: Clavis
  • Taal: Nederlands
  • Categorie:
  • Details: 2014, hardcover, goed exemplaar
  • Extra informatie: Het is bijna Kerstmis. Voor de kerstvoorstelling op school wordt gewerkt aan een nieuwe interpretatie van Sneeuwwitje en de hoofdrol is voor Lumikki. Wonderbaarlijk genoeg lijkt alles op rolletjes te lopen. Lumikki heeft tot haar eigen verbazing verkering gekregen met een leuke jongen, die in het toneelstuk de rol van de jager speelt. Maar met de première in zicht krijgt Lumikki plotseling berichtjes van een geheime aanbidder, wiens liefde al snel een obsessie blijkt te zijn. De aanbidder dreigt van de première een bloedbad te maken als Lumikki niet doet wat hij zegt. Terwijl Lumikki de Schaduw probeert te ontmaskeren, wordt ze geconfronteerd met de zwartste geheimen uit haar eigen verleden. De tijd dringt, de avond van de première staat voor de deur en Lumikki moet een manier vinden om korte metten te maken met haar stalker, wiens ziel zo zwart is als ebbenhout.
  • € 8.65

Verzendkosten: € 5.50

Voorraad: 2

Winkelwagen 0

Voorlezen voor peuters en kleuters

Zondag 22 februari wordt er om 11:00 voorgelezen voor peuters en kleuters uit het prentenboek 'Alle pinguïns op een kluitje'.

"Elke avond voor het slapengaan houden de pinguïns elkaar warm, door dicht op een kluitje te gaan staan. Maar op een dag, als de pinguïns ’s ochtends wakker worden... zitten ze vast! Het hele kluitje is samengevroren, als een gigantische pinguïnijspop!

Alle pinguïns op een kluitje is een betoverend en liefdevol pinguïnavontuur. Op karaktervolle wijze tot leven gebracht door de illustraties van Sarah Warburton."

Reserveren is niet nodig en de toegang is gratis. Tot Zondag!


2026-02-22

Nieuwsbrief