Nachtlicht

Door: Piñol ,, Albert Sánchez


  • ISBN: 9789059360891
  • Uitgever: Cossee
  • Taal: Nederlands
  • Categorie: romans
  • Details: 2005, hardcover met stofomslag, naam op voorblad, goed exemplaar
  • Extra informatie: Aan het eind van de antarctische cirkel, in de jaren na de Eerste Wereldoorlog, nadert een stoomschip een verlaten eiland, ver van alle scheepvaartroutes. Aan boord is een jonge man, op weg om als meteoroloog aan het werk te gaan. Hier zal hij een jaar lang in totale afzondering leven, aan het koude einde van de wereld. Eenmaal aan wal vindt hij echter geen enkel spoor van de man die hij zou komen aflossen, alleen bossen, een verlaten hut, rotsen, stilte en de omringende zee. En een mysterieuze en zwaar bewapende vuurtorenwachter. Als de nacht valt, wordt deze plotseling en noodgedwongen een bondgenoot... Het eiland blijkt veel geheimzinniger en vijandiger te zijn dan hij dacht.
  • € 7.50

Verzendkosten: € 5.50

Voorraad: 1

Winkelwagen 0

Voorlezen voor peuters en kleuters

Zondag 22 februari wordt er om 11:00 voorgelezen voor peuters en kleuters uit het prentenboek 'Alle pinguïns op een kluitje'.

"Elke avond voor het slapengaan houden de pinguïns elkaar warm, door dicht op een kluitje te gaan staan. Maar op een dag, als de pinguïns ’s ochtends wakker worden... zitten ze vast! Het hele kluitje is samengevroren, als een gigantische pinguïnijspop!

Alle pinguïns op een kluitje is een betoverend en liefdevol pinguïnavontuur. Op karaktervolle wijze tot leven gebracht door de illustraties van Sarah Warburton."

Reserveren is niet nodig en de toegang is gratis. Tot Zondag!


2026-02-22

Nieuwsbrief