Made in Yugoslavia

Door: Jokanovic ,, Vladimir


  • ISBN: 9789024534937
  • Uitgever: Luitingh Sijthoff
  • Taal: Nederlands
  • Categorie: romans
  • Details: 2000, paperback, goed exemplaar
  • Extra informatie: Het is lente in Joegoslavië als Bili Bliek terugkeert uit het leger. Met zijn vrienden wil bij hun oude leventje Weer oppakken: drinken, punkmuziek maken, wat studeren, een beetje handelen en een uitbundig weerzien met zijn geliefde. Maar de wereld is veranderd: de mislukte reünie van Bili's oude punkband is een afspiegeling van ellende op andere gebieden. De vriendschap wordt bedreigd door wantrouwen en Bili's vriendin heeft een ander. En het nationalisme, het gebral en het geweld: komen steeds dichterbij... Made in Vugeslavia is de grote roman over de Joegoslavische scheuring. De auteur verbeeldt op onnavolgbare. wijze hoe zijn generatie deze vuile oorlog heeft ervaren. Hij schroef een liefdesgeschiedenis die tevens een politieke verklaring is, een anti-oorlogsboek over kleine mensen die werden vermalen door etnische spanningen.
  • € 6.95

Verzendkosten: € 5.50

Voorraad: 1

Winkelwagen 0

Voorlezen voor peuters en kleuters

Zondag 22 februari wordt er om 11:00 voorgelezen voor peuters en kleuters uit het prentenboek 'Alle pinguïns op een kluitje'.

"Elke avond voor het slapengaan houden de pinguïns elkaar warm, door dicht op een kluitje te gaan staan. Maar op een dag, als de pinguïns ’s ochtends wakker worden... zitten ze vast! Het hele kluitje is samengevroren, als een gigantische pinguïnijspop!

Alle pinguïns op een kluitje is een betoverend en liefdevol pinguïnavontuur. Op karaktervolle wijze tot leven gebracht door de illustraties van Sarah Warburton."

Reserveren is niet nodig en de toegang is gratis. Tot Zondag!


2026-02-22

Nieuwsbrief