Concept M

Door: Romeijn, Aafke

Thumb 1 Thumb 2

  • ISBN: 9789029510059
  • Uitgever: De Arbeiderspers
  • Taal: Nederlands
  • Categorie: literatuur
  • Details: 2018, paperback, gebruikssporen, 1e pagina verwijderd, redelijk exemplaar
  • Extra informatie: In het jaar 2020, in een Nederland dat sterk lijkt op het onze, leeft Hava, een vijfentwintigjarige vrouw. Haar haren zijn grijs, haar huid is doorschijnend, haar ogen zijn diepzwart. Ze lijdt aan de mysterieuze ziekte kleurloosheid die de maatschappij steeds verder ontwricht: medicatie is onbetaalbaar voor particulieren en de overheid kan de kosten nauwelijks nog dragen. Hava raakt bevriend met een groep radicalen die voorspellen dat kleurlozen binnen een paar jaar in de meerderheid zijn – het einde van de Westerse wereld. Ze begint te twijfelen aan haar eigen bestaansrecht en besluit dat het tijd is voor actie.
  • € 10.00

Verzendkosten: € 4.35

Voorraad: 1

Winkelwagen 0

Kennismaking Ann d'r winkel

Kom op 14 december langs tussen 11:00 en 17:00 om onder het genot van een gratis glühwein of warme appelsap kennis te maken met de winkel.

En om 12:00 kan je kerstliederen meezingen met de Young Voices uit Ulicoten.

2025-12-14

Gesloten voor kerst

Op 25 en 26 december is Ann d'er winkel gesloten

25 December

Gesloten voor kerst

Op 25 en 26 december is Ann d'er winkel gesloten Op 25 en 26 december is Ann d'er winkel gesloten

26 December

Winterverhaal voor peuters en kleuters

Op 28 december wordt er om 11:00 een winterverhaal voorgelezen door Marga en Thea. De toegang is gratis en reserveren hoeft niet

2025-12-28

Nieuwjaarsdag gesloten

Op 1 januari is Ann d'er winkel gesloten

1 January

Nieuwsbrief