Honderd jaar eenzaamheid

Door: Garcia Marquez, Gabriel


  • ISBN: 9789029000147
  • Uitgever: Meulenhoff
  • Taal: Nederlands
  • Categorie: literatuur
  • Details: 1986, paperback, pen op titelpagina, gebruik sporen, goed exemplaar
  • Extra informatie: 9029000147. Het exotische en tragische verhaal van de talrijke generaties Buendía's en hun stad Macondo die zij op het moeras veroverd hebben, ruim een eeuw voordat de stad haar apocalyptische einde vindt. Het is tevens een witboek van wat zich op het Zuidamerikaanse continent heeft afgespeeld: natuurrampen, exploitatie en meedogenloze oorlogen bepalen de geschiedenis van het geslacht Buendía waarvan de stichter José Arcadio een alles beproevende amateur-alchemist is die onder andere bewijst dat de wereld rond is, een zinvolle, zij het late ontdekking. Zijn zoon, kolonel Aureliano Buendía, is de geboren superrevolutionair, leider van veertig omwentelingen en vader van zeventien bastaarden. De profetie van de stammoeder Ursula werpt zijn schaduw over al wat gebeurt, zoals blijkt in het laatste deel van deze verbijsterende roman.
  • € 7.50

Verzendkosten: € 4.35

Voorraad: 0

Winkelwagen 0

Kennismaking Ann d'r winkel

Kom op 14 december langs tussen 11:00 en 17:00 om onder het genot van een gratis glühwein of warme appelsap kennis te maken met de winkel.

En om 12:00 kan je kerstliederen meezingen met de Young Voices uit Ulicoten.

2025-12-14

Gesloten voor kerst

Op 25 en 26 december is Ann d'er winkel gesloten

25 December

Gesloten voor kerst

Op 25 en 26 december is Ann d'er winkel gesloten Op 25 en 26 december is Ann d'er winkel gesloten

26 December

Winterverhaal voor peuters en kleuters

Op 28 december wordt er om 11:00 een winterverhaal voorgelezen door Marga en Thea. De toegang is gratis en reserveren hoeft niet

2025-12-28

Nieuwjaarsdag gesloten

Op 1 januari is Ann d'er winkel gesloten

1 January

Nieuwsbrief